SON DAKİKA

GÖZLERİN GÖRECEĞİNİ GÖRMESİ, BİLGE ATAMAN ŞAMAN’IN GÖKTENGRİYLE KONUŞMASI

Bu haber 30 Aralık 2018 - 0:51 'de eklendi. Son Güncelleme30 Aralık 2018 - 12:57

Türkiye’de olanlara ve olacaklara dair Göktengriye bağlı yıldızlar neler diyor ? Şimdi bir inceleyelim …

Jüpiter niastrada; yani tüm dünyada bolluk, bereket yağmurları var iken Türkiye’de hiçbirşey yok.

Hemen moraliniz bozulmasın. Ülkemizi her anlam ve manada depremler bekliyor. Ancak ; mucizeler de var. Örneğin Satürn 12. evde ilerleyerek hem kuzeyden hem de güneyden genç iki lider çıkartacak. Güneydeki lider; kuzeydeki liderle birleşecek güç eşitliği mucizevi büyük bir tek lider olarak Türkiye’yi kalben ve ruhen saracak.

Cevap verilemeyecek hiçbir soru kalmayacak. Ağzından her çıkanı ayet ve emir sayanlar gök yıldızlarca uyarılacak. Türkiye’de yaşayan insanlar bütün pahalı zevklerinden vazgeçecekler. Satürn ve jüpiter retro yapacak bu da ülke üzerindeki keyifsizlik ve memnuniyetsizliği çözüme ulaştırmaya yol açacak.

Stresli ve düşük enerjili başlayan 2019 ilerleyen zaman sürecinde biraz rahatlamaya sebep olacak. Kendinde kaybolmuş olan insanlar bir başka tabirle ‘’kendini kaybetmişler’’ kendilerini bulacak , kendilerini tanıyacak dahası herkesin gönlünde, kalbinde vefa , sevgi, saygı, hoşgörü ve paylaşım olacak. İnsanlar kendilerince en iyisini yapmak üzere her konuda birbirlerine yardımcı olacak ve acılar hafifleyecek.

2019 hernekadar çatışmaların ve savaşların yılı olacaksa da her şey eylüle kadar devam edecek , eylül sonrası hiç görülmemiş yepyeni dönemler olacak. 2019 da ilk kez yıldıznameleri ve yıldızları iyi okuyanların paylaşacağı ay ve güneş tutulmaları tarihsel dönemler taşıyacak. Benim önümde duran yıldız haritasında tahmini güneş ve ay tutulmalarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

GÜNEŞ TUTULMASI; 6 Ocak 2019 15 derece Oğlak 25 dakika
AY TUTULMASI; 21 Ocak 2019 0 derece aslan 52 dakika
GÜNEŞ TUTULMASI ; 02 Temmuz 2019 10 derece yengeç 37 dakika

AY TUTULMASI ; 16 Temmuz 2019 24 derece Oğlak 04 dakika
GÜNEŞ TUTULMASI ; 26 Aralık 2019 Oğlak 07 dakika

İlginç olan şudur ki; 2018 ve 2020 yıllarında Ay ve Güneş çok hızlı dans ediyorlar. 2019 un bir de 19 süreci var. Yıldızlar bu sürece ‘’ YENİDEN İKİNCİ DOĞUŞ’’ olarak adlandırılır. 2018 ve 2020 yılları arası tüm bu tutulmalar kozmik dönüm noktalarını işaret eder. Varolanlar için bu süreçler ‘’ aslında mağluptur, bu yolda galip gelenler’’ in acı gerçeklerle yüzleşmesi olacaktır. Buradan ne anlıyoruz? Her anlamda iktidar ve güç sahipleri büyük yenilgilerle yüzleşecekler.

Kozmik dönüm noktasında 19 gerçek enerjik bir platformdur. Zihni uykuda olan insanların bu coğrafyada uyanmalarına , gelişmeye başlamalarına ve ilerlemelerine imkan ve olanak sağlayacak. Bazen kaderimizin belli yollarını açarak, içinde yaşadığımız sahnelerin arkasında kozmik bir şekilde çalışan atomik bir reaktör gibi yeni kader oluşumlarının kapılarını aralayacak.

Güneş ve ay tutulmaları astrolojinin vahşi kartlarıdır. Ve her yeni ayın enerjisinden daha fazla etkiye sahiptirler. İktidarda olan güçlüler dramatik olaylarla , muhalefette olanlar güçlendirilmiş ve katlanmış döngülerle meydan okumalara , yeni fırsatlara , beklenmedik sürprizlere , gün açılımlarına sahip olacaklar. 19 süreci aydınlanma , 19 daki 9 da hızlanmaya , yeni haberlere, değişimlere katalizör görevi gösterecekler. Her şey zincirleme rekasiyon gibi birbirini takip edecek.

Kısacası; 2019 yılı Türkiye Cumhuriyeti acışından her şeyin yeniden doğuşuna , dönüşümüne dahası olumsuzun ve negatifin başlangıçta aynı; ama sonuçta ayrılacağı bir bir yıl olacak.

Sevgi ve saygılarımla; yeni yılınızın bolluk, bereket, sağlık ve huzur içerisinde geçmesini tüm kalbimle temenni ederim.

Murat Girayhan Üçkan

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Murat Girayhan Üçkan
Murat Girayhan Üçkan[email protected]
Murat Girayhan Üçkan(Parlamento Haber Sorumlu Yazı İşleri Müdürü) kimdir. 19.01.1972 Karşıyaka doğumludur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Karşıyaka Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Kamu Yönetimi mezunudur. Recep Yazıcıoğlu’nun yanında Kaymakamlık stajını yaparken, vatana daha iyi hizmet için gazeteciliğe yönlendirilmiştir. Çeşitli gazetelerde Polis ve Adliye Muhabiri olarak görev almıştır. Çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanmıştır. Rahmetli Savaş Ay’ın A Takımı programının asistanlığını yapmıştır. Sonrasında Kuzey Yıldızı Yayıncılıkta başyazar olarak siyasi makalelere başlamıştır. Altı yıl bu görevi başarıyla icra etmiştir daha sonra Kısakent Yurttaş Haberde Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlamıştır. Yine çeşitli gazetelerde ve dergilere yazarlık yapmaktadır. Evlidir.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!