SON DAKİKA

GÖKLER NE DİYOR İYİ DİNLE!

Bu haber 09 Aralık 2018 - 15:01 'de eklendi. 115

Lusiferin Venüse, Merkürün Aya, Merkürün ve Ayın Jüpiter’e kavuşumu balzamik aydır. Buna “Sarin” yani “Yeniay” derler. Geçtiğimiz gece Vatikan’da bunun  katedralde ayini yapıldı. Şimdi okuyacaklarınız latinde okunuşudur.”Ekzarsiyamus, te, omnis, immundus, spiritus, potestas, omnis, insorsiyon, internalis, edvarsari omnis. Lejyon, omnis kongeratyum, lesetta lesekta, yabalika, imnomine et virtute domini nastri. Yesu cristi eradikale et efuyare adle eglesiya apanemabus. Ad, imeginem, deyi, kanditis ak, pretisio, divini, opni sonkuyine ve demtis. Olo Turko te ela Turko!

Güncel, anlamlı Türkçe meali;

“Biz rabbimin adını ve rabbimiz İsa Mesih’in gücü onu her saf ruhu, her şeytani gücü, cehennemi düşmanın her saldırısı, her lejyonu ve onların her cemaati, her mezhebi seni korumak için güçlüdür. Ve ilahi tanrının suretinde yapılan ruhlar büyük zulüm ve büyük olan kuzunun kanı ile Büyük Asya’dan gelen kurtlarca içilecek. Katledilecek! İkinci büyük Cengiz Han vakası geliyor. Türk’ten kork! Tedbir al! “(Kutsal bakire Meryem duasının hemen ardından sadece üst düzey rahiplerin yaptığı duada kayda geçirilenlerdir.)

Örneğin; “Key of Salomon” bu bize gösterir ki bazı şifresel ayinler vardır 21/43 düzeninde şifresel çözümlemede çok basit bir detaydır. Açıklaması Key(anahtar), Salamon (Hz Süleyman); Süleymanın anahtarı. Peki “Süleyman’ın anahtarı” nereyi açar? Pandora’nın kutusunu açar. İnanç bu yöndedir. Yahudilik de buna inanır ve bunun arayışı içindedir.

Bizi asıl ilgilendiren ülkemizde herkes daha uyurken dünyanın hem sismik  hem de siyasal anlamda kaosa sürüklendiği Avrupa’nın ve Dünya’nın ileri gelen ülkelerinin hem ekonomik hem de siyasal boşluklara düşeceği, büyük çalkantılar yaşayacağı aşikardır. İster istemez insan kendine sormadan edemiyor.

Geçmiş tüm kehanetler göklerden gelen ilahi güçle güncelleniyor mu?

Esenlikler dilerim sevgili okurlarım…
Murat Girayhan Üçkan

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Murat Girayhan Üçkan
Murat Girayhan Üçkan[email protected]
Murat Girayhan Üçkan(Parlamento Haber Sorumlu Yazı İşleri Müdürü) kimdir. 19.01.1972 Karşıyaka doğumludur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Karşıyaka Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Kamu Yönetimi mezunudur. Recep Yazıcıoğlu’nun yanında Kaymakamlık stajını yaparken, vatana daha iyi hizmet için gazeteciliğe yönlendirilmiştir. Çeşitli gazetelerde Polis ve Adliye Muhabiri olarak görev almıştır. Çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanmıştır. Rahmetli Savaş Ay’ın A Takımı programının asistanlığını yapmıştır. Sonrasında Kuzey Yıldızı Yayıncılıkta başyazar olarak siyasi makalelere başlamıştır. Altı yıl bu görevi başarıyla icra etmiştir daha sonra Kısakent Yurttaş Haberde Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlamıştır. Yine çeşitli gazetelerde ve dergilere yazarlık yapmaktadır. Evlidir.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın