Meşale Tolu

Almanya Dışişleri Bakanı  Gabriel, İngiltere'nin AB'den ayrılma sürecinde 'akıllıca' bir anlaşmaya varılabilmesi durumunda bu anlaşmanın Türkiye ve Ukrayna ile işbirliğinde yeni bir model oluşturabileceğini söyledi.
26.12.2017
Gabriel: Brexit, Türkiye için model olabilir için yorumlar kapalı
0
Etkin Haber Ajansı'nın (ETHA) dış haberler servisi çevirmeni Alman vatandaşı Meşale Tolu ile ETHA çalışanlarının da aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 18 kişilik MLKP davasında, tutuklu sanıkların tümünün tahliyesine karar verildi.
19.12.2017
Tahliye edilen gazeteci Meşale Tolu, cezaevi çıkışında tekrar gözaltına alındı için yorumlar kapalı
0
Etkin Haber Ajansı'nın (ETHA) 5 aydır tutuklu olan dış haberler servisi çevirmeni Meşale Tolu ve gazeteci Ömer Ulaş Sezgin'in de aralarında bulunduğu 18 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşması Silivri Cezaevi kampüsü karşısında bulunan duruşma salonunda görüldü.
12.10.2017
Meşale Tolu’ya tahliye çıkmadı için yorumlar kapalı
0
Muhabirlik ve çevirmenlik yaptığı Türkiye'de 6 Mayıs'ta "terör örgütü üyeliği" suçlamasıyla tutuklanan Alman vatandaşı Meşale Tolu, bugün ilk kez hakim karşısına çıkacak.
11.10.2017
Meşale Tolu, 5 ay sonra ilk kez hakim karşısına çıkıyor için yorumlar kapalı
0
DW Türkçe'nin aktardığına göre, Almanya Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'de tutuklu Alman vatandaşı Meşale Tolu'nun 11 Ekim'de başlayacak davasını, "büyük bir dikkatle" izleyeceklerini duyurdu.
03.08.2017
Alman Dışişleri: Meşale Tolu’nun davasını dikkatle izleyeceğiz için yorumlar kapalı
0