SON DAKİKA

Belediye Başkanının inceleme talebi üzerine bir çalışana gözaltı

Taşçı, yaptığı yazılı açıklamada, belediye personeli bir kişinin geçen haftalarda tutuklanmasının ardından personel listesinin yeniden incelenmesi için emniyetten talepte bulunduklarını belirtti.

Bu haber 24 Ekim 2017 - 19:11 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

Taşçı, yaptığı yazılı açıklamada, belediye personeli bir kişinin geçen haftalarda tutuklanmasının ardından personel listesinin yeniden incelenmesi için emniyetten talepte bulunduklarını belirtti. FETÖ soruşturması kapsamında sürdürülen operasyonlara sonuna kadar destek verdiklerini ifade eden Taşçı, “Kim bu hain yapının parçası olduysa cezasını çekecek. Bu anlamda güvenlik güçlerimiz ile işbirliği halindeyiz. Personel listemizi emniyetimize bildirerek yeniden bir inceleme talep ettik. Bu inceleme sonucu bir belediye çalışanı güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.” ifadelerini kullandı. 

‘İNCELEME DEVAM EDECEK, YENİ TESPİTLER OLURSA POLİS GEREĞİNİ YAPACAK’

Açıklamasında Taşçı, şunları kaydetti: “Önümüzdeki haftalarda inceleme devam edecek. Yeni tespitler olması halinde de İl Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekipler, bugün olduğu gibi gereğini yapacak. Büyük kararlılık içinde sürdürülen operasyonların sonuna kadar destekçisiyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konudaki dik duruşu, kararlılığı, bizim en büyük güç kaynağımızdır. Hep birlikte el ele, omuz omuza vererek ülkemizin en hassas noktalarına dahi sızan FETÖ virüsünü temizleyeceğiz.”

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!