SON DAKİKA

AKP’Lİ BAŞKAN ADAYI İYİ PARTİ’Lİ ADAYIN ÜZERİNE KURŞUN YAĞDIRDI

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinde, İYİ Partili heyet ile AKP’li heyet arasında kavga çıktı. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Sözcü’ye yaptığı açıklamada gerginliğin adresi olarak AKP’li belediye başkanını gösterdi. Aydın “Gündoğmuş adayımız Sultan Çetin’in de içinde bulunduğu araca AKP’li belediye başkanı tarafından ateş açıldı. Arkadaşlarımız yaka-paça gözaltına alınıp karakola götürüldü” dedi.

Bu haber 27 Mart 2019 - 19:40 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinde, İYİ Partili heyet ile AKP’li heyet arasında kavga çıktı. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Sözcü’ye yaptığı açıklamada gerginliğin adresi olarak AKP’li belediye başkanını gösterdi. Aydın “Gündoğmuş adayımız Sultan Çetin’in de içinde bulunduğu araca AKP’li belediye başkanı tarafından ateş açıldı.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın Sözcü’ye yaptığı açıklamada “Dün gece saatlerinde Gündoğmuş Belediye Başkan adayımız Sultan Çetin, AKP’li Belediye Başkanı ve yeniden başkan adayı olan Mehmet Özeren tarafından silahlı saldırıya uğramıştır. Daha sonra saldırıya uğrayan adayımız Sultan Çetin ve yanındakiler emniyete götürülmüş.” dedi.

İYİ PARTİ HEYETİ AKP HEYETİNİ İZLEMEYE GİTMİŞ!

Olayın; Gündoğmuş İYİ Parti İlçe Başkanlığına, “AKP Belediye Başkan adayı Mehmet Özeren’in ilçede battaniye ve erzak dağıttığı yönünde gelen ihbarla” başladığını belirten Aydın, durum tespiti için bölgeye gidildiğinde saldırının yaşandığını savundu.

“BAŞKAN ATEŞ AÇTI”

Battaniye ve erzak dağıtımının kamera kayıtlarıyla tespit edildiğini söyleyen Aydın, “Adayımız Sultan Çetin’in ailesiyle içinde bulunduğu aracın önü AKP’nin seçim otobüsüyle kesiliyor. Mevcut AKP’li Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Özeren, yanında polisler olmasına rağmen beylik tabancasıyla 4-5 el ateş ediyor. Bunun üzerine polis, Sultan Çetin’in ailesi ve arkadaşlarının üzerine biber gazı sıkarak müdahale ediyor. Oradan alınıp yaka-paça emniyete götürülüyor. Sanki silahı sıkan bizimkilermiş gibi emniyette ifadeleri alınıyor. Ellerinde kamera olmasına rağmen kayıtlarının istenmediğini düşünüyorum. Fakat silahı sıkan belediye başkanı ifadesi dahi alınmadan evinde uyumaya gitti. Mağdur olan İYİ Parti adayı ve ailesi emniyette sabahladı.” dedi.

AKP CEPHESİNDEN HENÜZ AÇIKLAMA GELMEDİ

İddialarla ilgili AKP cephesinden ise henüz açıklama yapılmadı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!