SON DAKİKA

Muharib Gazi Özkara: ”2023 Tenkiline Doğru…”

Araştırmacı Akın Muharib Gazi Yusuf Özkara, ”Akepe hökümeti tek adam rejimi 2023 de Türkiye adını silecekdir. Ülkenin batısını ingiliz’e, ortadan doğusunu, Kamala Harris’in 2 milyonluk ‘Peştun Esraili Ordusu’na teslim edecekdir. Tüm Tarikat-Cemât şeyh ve militan müridleri mezkûr orduya ilhak olacaklardır..” ifadeleri ile yeni bir yazı yayımladı.

Bu haber 12 Aralık 2021 - 20:01 'de eklendi.
Abone ol

Kurtuluş Savaşımız sonunda işgalci İhtilaf Devletleri Istanbul ‘u terkederiken, Fransız asıllı, İngiliz Kırallığı’na hizmet eden General Françesku: ” Şimdi İstanbol’u terkediyoruz ama ; 100 yıl soñra tekrar döneceğiz..” demiş idi.
BOB Eş 2’nci Başkanı, yabancıya arazi, gayrimenkul ve menkullerin satış alan ve miktarını genişletmesi ile: Anadolu’da talan dönemi başlatıldı…
Özellik ile Milletin Ortak Malı Gayri Menkuller parsellenib inşāt ekonomisi kılıfı altında yabancıya satıldı. Hadda, kasten yakılan ormanlarımız da parsellenib bu yolla yabancıya satılacak..

Wincent Bolant ve Paul Betts: AB ve İMF nin teşvik eddiği reformlar sayesinde :DEXİA, FORTİS, CİTİ GROUP, BNP PARİBAS gibi yabancı yatırımcılar bankacılık sektörüne girdi.. Yatırım Bankaları son sürat İstanbul’da alım yapıyorlar. ABD, Ingiltere merkezli dev şirketler :Wincent Bolant ve Paul Betts adlı yazarları kullanarak şöyle yazdırıyorlar: “TÜRKİYE’NİN ELİNDEKİ TÜM SERVETİ ALINANA KADAR TÜRKLERİ OYALAYIN!..” diyorlar..!

Daha önce: Finans Bank, Muçe, 4’lü çete ve Katar Şeyhliği aracılığı ile felaket derecede satınalımlar gerçekleşdirildi.. Bu alımlar: genelde İngilizler için sonra israiloğulu için yapıldı.
Şimdi ise: DÜNKÜ DÜŞMANI ANTİ İHVANCI BAE (Birleşik arab Emirlikleri) tarafından satınalımlar gerçekleşdirilecekdir.
Bu alımların ucuza kapatılması için Doların yükseltilmesi, tl nin eridilmesi gerçekleşdirildi.
Asgari ücret aylık :2200 $ iken şimdi :220 $ aylık mağaşa düşürüldü. Daha da düşürülüb, mağaşların aylık değeri 10 $ dolar bile edmeyecek. Bu taktik ile, işbirlikci hökümet mağaşlıya mağaş ödemekden de kurtulmuş olacakdır..!?
Türk Halkını toplu ölüme bilincli olarak götürüyorlar. Amac: Türklüğü Anadolu’dan temizlemekdir..
1923 Atatürk dönemi :1 $ = 1 tl.
2.Dünya harbi İnönü” :1$ = 1.38 tl
1958 Menderes ” :1$ = 9.60 tl
1997 dönemi euro. 1£ = 2 Dem
Şimdi 1$=6.430.120 tl ye eşit oldu.
Bu kadar devalüe ile değeri düşürülmüş..!

Sedat Peker’i :Yemenli kadın ve lübnanlı ajan karşılığı değişebilir veya Cemal Kaşıkcı akibetine sokdurabilir, susdurabilir..
Bu alımlar için şimdi de; BAE Emiri VeliAhd Prensi :Zayed Alnahyan ( ki bunlar: İbni sebe Yahudi kral Torunları) görevlendirildi..
Abudabi Holding Bşk Muhammed Hasan, beraberinde: 10 milyar $lık bir fon getirdi. TC MERKEZ BANKASI ile BAE MERKEZ BANKASI mutabakat imzaladı.
Aralık Ayı’nda Dış İşlerinden cholomÇavuş: BAE ye gidecek.
Bu durum ; Sedat Peker’in takası veya susdurulmasını sağlamak, askerimizin, BAE ve Katar’da Libya, Yemen Somali Aden gibi ülkelerde kalması veya çekilmesi hususunu görüşmek…
Satışa sunulacak :askeri binalar, Tesisler, Fabrikalar satılacakdır.
Tek adam yönetimi, elini güçlendirmek için yanına MeGeKa üyesi Kuvet Komutanları ve Gen Kur. Bşk.nı aldı ortak bildiri imzaladı. Kendi suçuna ortak edmek için bunu yapdı…
Askeri bina, tesis, fabrika, dinlenme tesisleri, arazileri, tatbikat ve eğitim sahalarına sıra geldi.. Satılacak..!
Ayrıca :18 ilde 128 arazi satılığa çıkarılıyor. Özellik ile Batı bölge ve sahillerinden satılacakdır..
Umarım yanılırım.. Satışa sunulacak olan kalemler :
HAVELSAN, ASELSAN, ROKETSAN, TAİ, D.O.Y. TSS / TÜRK SAVUNMAK SANAYİ. K*NYA AS EĞITIM HV MEYDAN MERKEZİ,
Ankara Kızılay Maltepe ve havalesindeki: Gen Kur. Bşk Binası, KaKaK. merkez binası, DeKuK. Merkez Binası ( Güya, Kuv. K.lıkları Güvercinliğe taşınıyorumuş!?) Hem:” Ne işi var canım şeherin göbeğinde?! Kırsalı var iken?!..”) Eski J.Okul ve Maltepe Gn K’lık binası ve arsası, Bazı Ordu Evleri, Boğaz Bölgesi As. Okul eğitim Tesisleri, MKE/ BARUTHANELERİ, FİŞEK FABRIKALARI, CEPHANELİKLERİ,
Ham-Hek Depoları.Tüm deneyiş alanı ve arazisi… ( 16 devlet ile Türkiye işgal planında İşgal Kuvetleri: Kırıkkale ,MKE Tesislerini bombalamak görevini BAE ye vermiş idi. Şimdi diyorlar ki: ” Satın alalım. Bizim olmaz ise; bombalanır !.”)

Kurtuluş Savaşımız’da Lenin’in izini ve Türki Özerk Cumhuriyet Liderleri beraberliğinde Atatürk Orduları’na :
39 bin piyade tüfeği.
327 makineli tüfek.
54 top.
63 milyon fişek/ mermi.
147 bin top mermisi.
2 avcı botu. Hiğbe /yardımda bulunulmuşdur.
LENİN, Fişek fabrikası ve :2 Barut fabrikası kurulması için, techizat ve koşum – kuşam hammaddesi alımı için :
200 kg külçe altın.
100 bin ruble: Kimsesiz Gazi çocuklarına, yetimhaneler kurulması için.
20 bin altın: basımevi, sinema, techizat, melbusat için ayrıca yardımda bulunmuşdur..

MeGeKa’ nın 4 KUVET K. BİLDİRİ IMZALADI:

Terör ile mücadele. Ekonomi düzeltimin 100.yılı. Yunanistan ‘ın saldırgan tutumu kıritiği. Dış tehdidi anlayışa davet edmek!!! Toprak bütünlüğü (sata- sata bitirdiği toprağın bütünlüğü!!! )
MeGeKa’yı parti kurulu yapdı..
Montreu’yü bozmak için: ingiliz ve ámerika’nın emiri ile BAE yi aracı yapıb. Yeni kanalı kazdırmak.
100 milyar $ lık bir satışı gerçekleşdirmek hedefi gibi..
By Lock yaradıcısı :David Keynes ile Savunma Sanayi müsteşarı İsmail Demir: ASELSAN satışı için elçilik yapıyor..
Bu ara Atatürk’ü örnek alıb, Bağımsız Cumhuriyetler kurarak H’ingiliz sömürgesi olmakdan kurtulan orta ve uzak Doğu Devletleri’ni : ‘musevi gelenekli Islam’la, tekrar köleleşdirmek takdiği güdülmekdedir.
Yahudi Lobisi: Hanuka Gecesi yapdı. Kabala Talmut Hareketi :90-100 devletde kutlulandı. İNTER AMERIKAN BANKA desteği: Dünya Bankası Bşk David R. Malpas – ABD Böyük Elçisi Murat Mercan: Kristalina Georgieva AB, İMF Uluslararası parafonu Bşk. ile, Yahudi Organizasyonu CEO’su: Daniel S.Mariaschin ile görüşdü. F-35 uçakları için, İslam şeriatına uygun faizsiz bono tahvil :2,5 milyar $ para girişi Türkiye’ye sağlandı..
Murat Mercan yahudi lobileri ile görüşüyor sinagoglarda fing atıyor.
HANUKA BAYRAMI ile Dubai’de bir festival açılıyor.
Netenyahu ile ters düşen akepe Bşk Kudüs’e şimdi elçi gönderiyor. Hani, ihvancı, Ösocu. Filistinci idi? EsrailOğulu düşmanı idi?!..
Ne oldu?
Gülinyan ile Netenyahu Kayseri Lisesi’nden Arkadaşlar..
Katar’ın:38 miraj2000- rafale savaş uçağı c-17,130 transal nakliye uçakları Yurdumuza geliyor.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

“BÖYÜK SÜRPRİZİ BEKLEYİN..”

15 Temuz sonu,Cuma namaz Çıkışında gazetecilere böyle seslenmiş idi Ara Gülinyan.. Elizabet annesi Gülinyan’ı: şovalye ilan eddi ve İstiklal Savaşı’nda H’ingiliz’in Agememnon Quin Elizabeth Gemisi’nin demirlediği Marmara’da aynı noktada 2. Elizabeth Türk Bayrağı’nı çekmeden demirledi. Soñra Gülinyan üvey oğulunu gemiye davet edib, şövalye madalyası takıb, şövalye ilan eddi . Kayseri’de adına da müze açdı. H’İngiliz kıraliçesi Istanbul’a taşınınca: Kayseri Lisesi’nden ve Exeter ( kürdcülük Enstitüsü) Üniversitesi’nden arkadaş olan: Ak-ar ve Gül’ünü Eyalet Valisi ilan edecekdir. Bu iki zatı muhtereme sahib çıkması da bu yüzdendir..
AİHM Başkanı Robert Sapanov ile Türkiye temsilcisi AİHM Hakimi: Süryani asıllı Mardin’li S.Yüksel arasında duygusal ilişki var-imiş. Tekadamın uçağı ile mardin’de, bazı otellerde konuk edildiler. AİHM de akepe hökümetince elde edildi. Dosyaların içi boşaltılıyor. Türkiye’den giden davalar takibsizlik alıyor..
Bahçeliyan’ın militanları musevi gelenekli islamdır. Türklüğü bile kabul edmiyorlar. Bahçeliyan’ın akrabalarının %87 si Marsilya’da ermeni lobicileridir.
Bunlar Türkeş Turancılığı’na düşmandırlar. Türkeş’i anmak gününde salonu basmaları bunun delilidir..
akepe hökümeti tek adam rejimi 2023 de Türkiye adını silecekdir. Ülkenin batısını ingiliz’e, ortadan doğusunu, Kamala Harris’in 2 milyonluk ‘Peştun Esraili Ordusu’na teslim edecekdir.

Makro İsrael Haritası

Küçük İsrail Kuruldu – Arz-ı Mevud Kuruldu – Şimdiden Sonrada Makro İsrail Kurulacak

Tüm Tarikat-Cemât şeyh ve militan müridleri mezkûr orduya ilhak olacaklardır..
Anadolu’nun anahtarını kraliyete teslim eddikden soñra: Vahideddin’2 ;ya Afrika’daki çiftliklerine, yahud da, Ingiltere’ye gideceklerdir..
Tüm Muhalefet Parti Liderleri: Hepiniziñ AlAh belañızı versiñ!..

Yusuf Özkara Araşdırmacı Akın
Muharib Gazi

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR