SON DAKİKA

Nagehan Alçı ; Sayın Demirel’e "Vatan haini "dedi.


Medya 20 Mart 2012 Salı - 17:24
YAZI BOYUTU: A A A

Nagehan Alçı “ 28 Şubat Dönemi” ile ilgili Beyaz TV’de yayınlanan Med-Cezir programında ; Merkez Sağ’ı 41 yıl lider olarak temsil etmiş ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 9.Cumhurbaşkanlığı görevini ifa etmiş olan SAYIN SÜLEYMAN DEMİREL'i “ VATAN HAİNLİĞİ VE VATANA İHANETLE” defaatle suçlanmıştır.
Alçı ve Ilıcak

(PHA-HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER )CNN Türk’te yayınlanan her programda özellikle karşısındakilerin görüşlerini açıklamasına tahammül edemeyen ve hanımefendi olarak karşısındakiler tarafından kabul edilen Nagehan Alçı kendisini savunma imkanı olmayan insanların arkasından aleni olarak çok ağır sözler sarf ederek masumiyet karinesini hiçe sayıyor.

Aynı Nagehan Alçı’ya geçen hafta yayınlanan dört bir taraf tv programında Enver Aysev’in “ Doğan Yurdakul’un kızı ve Nedim Şener’in kızının Silivri ziyaretleri kapsamında arama noktalarında yaşadıklarının mahremiyet hususunu alaya alarak , önceden getirilen bindirilmiş kıtaların eşliğinde reddetmesi gözlerden kaçmadı."

Nagehan Alçı “ 28 Şubat Dönemi” ile ilgili  Beyaz TV’de yayınlanan Med-Cezir programında ; Merkez Sağ’ı 41 yıl lider olarak temsil etmiş ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 9.Cumhurbaşkanlığı görevini ifa etmiş olan SAYIN SÜLEYMAN DEMİREL'İ “ VATAN HAİNLİĞİ VE VATANA İHANETLE” defaatle suçlamıştır. Programın moderatörü Gazeteci Latif Şimşek bu hususta Nagehan Alçı’yı uyarma gereği bile duymamış,Program konuklarından Bülent Orakoğlu ise Nagehan Alçı ile beraber aynı cümleleri sarf etmiştir. Programın bir diğer konuğu SP’li Oğuzhan Asiltürk ise hayretler içerisinde baka kalmıştır.

Demokrasi mücadelesini darbelere karşı en fazla vermiş kişi olan Sayın Süleyman Demirel’e ekranlarda yapılan bu hakaretler hiçbir siyasi partiden DP ve DYP'den yazılı veya basın açıklaması şeklinde tepki verilmemiştir. Bu hakaretler devamlı surette diğer programlarda Nagehan Alçı tarafından devam ettirilmiştir.

CNN Türk’te program partneri olan  Gazeteci Nazlı Ilıcak ‘ın ise bu konuda Alçı’yı uyarıp uyarmadığı bilinmemektedir. Yıllarca merkez sağ çizgide Sayın Demirel’in yanında kendsini göstererek Türkiye’de varlık sahibi olan bir  gazeteci olmuştur.

Gereken tepkinin Kırat sevdalısı herkes tarafından verilmesi gerekmektedir. Gerek sosyal medya  gerekse mail ve facebook üzerinden tepkilerinizin belirtilmesi  için  CNN Türk’te  Salı gecesinden itibaren haftada dört gece yayınlanan “dört bir taraf “ ve Beyaz Tv’de Çarşamba akşamları yayınlanan “ Med-Cezir “ programına tweet,mail ve sms yolu ile Nagehan Alçı’nın , Sayın Süleyman Demirel’den özür dilemesi talebinizi ve tepkinizi koymanız gerekmektedir.

Aşağıda verilen linke tıkladığınız takdirde CNN Türk “ Dört Bir Taraf “ tv programında Nagehan Alçı’nın Sayın Süleyman Demirel’den özür dilemesini talep edebilirsiniz.

 Beyaz TV için verilmiş olan izleyici temsilcisi linkine protestolarınızı ve tepkilerinizi iletebilirsiniz.

Program canlı yayını esnasında açıklanacak olan mail ve tweet adresleri ve facebook üzerinden bu konuda olan tepkilerinizi  her iki programda iletmeyi unutmayınız.

 

http://www.cnnturk.com/servisler/bize.yazin/?Form=True&Department=3

http://www.beyaztv.com.tr/Tr/Mesajlar.aspx

 
 

 

 


  • Yorumlar (0 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Haberin Yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yapılmadı

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz? Tıklayın

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...Medya HABERLERİ

SON YORUMLAR

DEVLET ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇMEK İSTEYEN MEMURLARIN İMZA KAMPANYASI
YORUM kurumlar arası geçiş hakkımız geri verilsin. - edebiyat öğretmeni

DEVLET ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇMEK İSTEYEN MEMURLARIN İMZA KAMPANYASI
YORUM Kurumlar arası iyk atama hakkımızı geri istiyoruz!Memur Öğretmenler mağdur!... - erkan

DEVLET ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇMEK İSTEYEN MEMURLARIN İMZA KAMPANYASI
YORUM https://www.change.org/p/memur%C3%B6%C4%9Fretmenlerin-kadrolar%C4%B1n%C4%B1n-mebe-aktar%C4%B1lmas%C4%B1yla-verimsiz-%C3%BCcretli%C3%B6%C4%9Fretmenlik-kpsssiz-pedagojikformasyonsuz-dershanecilerden-%C3%B6nce-%C3%B6%C4%9Fretmen-a%C3%A7%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1n-bir-k%C4%B1sm%C4%B1na-kazan%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F-hak-kayb%C4%B1-ma%C4%9Fduriyetini-giderici-hakkaniyetli-verimli-maliyetsiz-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCm - İMZA KAMPANYASI